Login

Fb

Seniorský StarDance ples se posouvá na podzim

Senioři budou tančit na Žofíně až 25. října.

Milí příznivci SenSenu a společenského tance,

vzhledem k aktuální zdravotní hrozbě v podobě nového typu koronaviru se přesouvá finále Seniorského StarDance a celý ples na podzim. Nový termín konání plesu bude 25. října 2020. Těšit se můžete opět na vynikající program, skvělý orchestr, hvězdy StarDance a veliký parket na tanec.

Vámi zakoupené vstupenky zůstávají samozřejmě v platnosti, mění se pouze termín konání festivalu. Pokud byste měli zájem pořídit vstupenky nové, považujeme za svou povinnost vás informovat, že vstupné na říjnovou událost bude vyšší vzhledem k velkému zájmu o tuto akci.
Věříme, že nový termín konání plesu zajistí báječnou atmosféru z celé akce a budete si ji moci užít bez obav z případných negativních dopadů na běžný život. 

Vstupenky na akci koupíte v síti GoOut. 

Finále Seniorského StarDance začne na Žofíně 25. října ve 14 hodin. V porotě usednou tanečníci z televizního pořadu ČT StarDance: Marek Dědík, Andrea Třěštíková, Jan Kohout, Eva Bartuňková a ředitelka Nadace Charty 77 / Konta Bariéry Božena Jirků. Celým odpolednem provede několikanásobný vítěz StarDance Jan Onder. Hosté se mohou těšit také na vystoupení seniorům známého pana Petra Velety. K tanci a poslechu bude hrát kapela Allegro. Předpokládaný konec plesu je v 17:00.

Děkujeme za vaše pochopení a těšíme se na vás v říjnu na Žofíně.

Redakce SenSen (LN),
3/11/2020