Login

Fb

Fresh Senior festival 2020

Kdo si hraje, nestárne.

Srdečně zveme všechny aktivní seniory na osmý ročník Fresh Senior Festivalu. Kompletní program naleznete zde.
 
V krásné zahradě Pelléovy vily se můžete těšit na unikátní módní přehlídku, vystoupení tria Zdenky Trvalcové – Čevelové, které vás naladí na tóny sladké Francie a v podvečer na skvělé Ivan Hlas TRIO.
Dále si můžete užít krátké divadelní představení seniorského souboru pod klubem REMEDIUM nebo ukázky společenských tanců v podání soutěžícího a profesionální tanečnice SENIORSKÉ STARDANCE ve spolupráci se SenSen, vědomostní kvíz a další.
 
Nebude chybět ani festivalová soutěž o zajímavé ceny nebo soutěže v deskových a karetních hrách! Celkovou nekonvenční koncepcí programu chceme upozornit na fakt, že zachování schopnosti hrát si v seniorském věku má velmi příznivý vliv na psychosomatické projevy stárnutí a zároveň prospívá mezigenerační komunikaci.
 
Hlavním mottem a posláním letošního ročníku festivalu jsou hry, pomocí nichž otevíráme rozmanité nabídky aktivit, spojené s neformálními uměleckými vystoupeními, vytvořit atmosféru přátelského sousedského setkání pro každého bez ohledu na věk a místo bydliště.
 
V interiéru Villy Pelé budou ve vyhrazených prostorách a ve spolupráci s partnery probíhat poradny a odborné konzultace na vybraná témata, která vycházející ze zaměření festivalu.

Venkovní prostor poskytne možnost prezentace Policie ČR, Městské policie, Life Rescue, Celní správy a dále širokou škálu herních aktivit, řemeslných dílen, workshopů a poraden se zdravotním zaměřením.

Kdy a kde?
21.9.2020
Villa Pellé, Pelléova 10, Praha 6
Vstup je zdarma. 
Redakce SenSen (LN),
7/27/2020