Login

Fb

POZOR ZMĚNA! Vyhlášení Ceny Senior roku 2020

Rušíme představení v Divadle ABC.

Slavnostní vyhlášení Ceny Senior roku 2020 proběhne i letos při příležitosti Mezinárodního dne seniorů. Protože jsou pro nás ale vaše zdraví a bezpečnost na prvním místě, rozhodli jsme se zrušit letošní slavnostní vyhlášení Ceny Senior roku v pražském Divadle ABC. Děkujeme vám za obrovský zájem o vstupenky – přihlásilo se vás více než čtyři sta. Rychlé šíření nákazy novým typem koronaviru v posledních dnech nás ale přimělo formu udílení Ceny Senior roku 2020 přehodnotit.

Věřte prosím, že to nebylo rozhodnutí vůbec lehké. Velmi jsme se na naše společné setkání těšili a z rozhovorů s vámi víme, že jste se těšili také. Doufáme ale, že naše rozhodnutí pochopíte, že Sensenu zachováte přízeň a že se společně sejdeme v příhodnější době. S Divadlem ABC a Simonou Stašovou budeme jednat o možnosti přesunout divadelního představení pro Senzační seniory na jaro 2021, o všem vás budeme včas informovat.
 
Co se týče vyhlášení výsledků Ceny Senior roku 2020, chystáme na 4. října komorní setkání pouze s oceněnými na nádvoří Musea Kampa. Všechny nominované jednotlivce i kluby, kterých se setkání týká, budeme v nejbližších dnech telefonicky kontaktovat. Ostatní s výsledky Ceny Senior roku 2020 seznámíme ve stejný den prostřednictvím našich webových stránek, facebooku a sdělovacích prostředků.

Děkujeme za pochopení!

Cenu Senior roku uděluje projekt SenSen už od roku 2013. Jejím cílem je podpora seniorů, kteří neztrácejí zájem o dění kolem sebe a k aktivnímu životu motivují i své okolí. Prezentace jejich úspěchů a práce široké veřejnosti je také každoročně šancí rozbít stereotypy pohledů na nejstarší generaci.
 
Redakce SenSen (LN),
9/22/2020