Login

Fb

La Manche na suchu

Mimořádná chodecká štafeta Senzačních seniorů.

SenSen vyhlašuje mimořádný VII. ročník štafetového plavání, tentokrát pod názvem „La Manche na suchu“, který se uskuteční v únoru 2021. Tak jako vždy nejde o závod v pravém slova smyslu, senioři nebudou soutěžit mezi sebou, ale sami se sebou, se svou pohodlností. A protože jsou bazény kvůli pandemii COVID-19 dočasně zavřené, nebudeme tentokrát plavat, ale chodit (s holemi i bez).
Patronkou projektu je stále Lucie Leišová, přemožitelka Gibraltaru  a nadšená podporovatelka plaveckých aktivit Senzačních Seniorů.
 
Jak se zapojit do akce „La Manche na suchu“
·         Registrujte svůj klub (do soutěže se mohou přihlásit kluby seniorů z celé republiky).
·         Vyplňte registrační formulář (ke stažení zde) a nejpozději do 5. února nám ho zašlete na e-mail marie.knotkova@bariery.cz.
·         Oslovte i další zájemce, utvořte silnější a mezigenerační tým, vzájemně se podporujte a motivujte.
·         Do přiložené tabulky zaznamenejte počet chodců a počet nachozených km/metrů za celý únor. Za pravdivost vyplněných údajů zodpovídá příslušný ambasador.
·         Termín: únor, od 1. 2. 2021 – 28. 2. 2021
·         Místo konání: kdekoliv
·         Skutečně nachozené vzdálenosti si zapisujte k určitému datu, snadněji pak vytvoříte souhrnnou tabulku za celý únor.
·         Termín odeslání hotové tabulky (ke stažení zde): 20. březen, na e-mail marie.knotkova@bariery.cz.
·         Do konce března 2021 budou zpracovány výsledky za celý únor. Nejlepší týmy i jednotlivce vyhodnotíme a odměníme.
V rámci jednotlivých týmů se pokuste společnými silami nachodit 34 km, tedy jako při plavání přes La Manche, ale tentokrát na suchu.

Sportujme, udělejme něco pro své zdraví a pohodu, to i v době koronaviru. Zdolejme La Manche suchou nohou!
 
Redakce SenSen (LN),
1/26/2021