70, 80, 90 sát a jedeme dál....

České Budějovice

Více jak 180 nejaktivnějších členů seniorského spolku Klub Aktiv se zúčastnilo slavnostního setkání u příležitosti společných oslav kulatých narozenin 70, 80 a 90 let. Pozvání přijali i hosté Ing. Hejduková, Bc. Bártíková a PhDr. Schel. Svou zdravici zaslala Božena Jirků ředitelka Nadace Charty 77. 

Výborná nálada a usměvavé tváře byly vidět na slavnostním setkání členů spolku Klub Aktiv. Dovolte mi poděkovat našim hostům, vystupujícím, fotografům, pekařkám, prostě všem,  kteří se zapojili do příprav a vlastního průběhu setkání?.
Pro všechny zúčastněné bylo milým překvapením premiérové vystoupení plné života a radosti členů tanečního souboru Country tanců  
Stejně tak dostál svému názvu smíšený pěvecký sbor "Zpívání pro radost", který je každým svým vystoupením stále lepší. 
Děkuji vám všem, kteří jste přispěli nečekaně velkým množstvím cen do tomboly. Velké poděkování patří šikovným pekařkám, které nám prezentovali své umění v podobě nejvytříbenějších laskomin pro mlsné jazýčky. 
Děkuji za nelehkou úlohu porotě, která rozhodovala o těch nejlepších - jak konstatoval kulinář Petr Stupka- všechny moučníky byly skvělé!
 Každý z vás přispěl svým dílem k příjemnému odpoledni s přáteli. Všichni jste se zasloužili o hezké společné chvíle. Jsem rád, že jsme se mohli setkat v tak velkém počtu a společně se pobavit. 
Poděkování patří i  partnerům a spon?zorům našeho spolku. Zejména to jsou: 
Město České Budějovice, Jihočeský kraj, Nadace Charty 77/Konto Bariéry, Vinotéka na Borku, Vinařství u Kapličky, Knihy Dobrovský, František Penz, Petr Stupka, Eliška Richtrová a další.
Na fotodokumentaci našich členů M. Ludvíkové a JUDr. Cirhana se můžete podívat na stránkách Klubu Aktiv www.klubaktiv.cz  
Ať žijí ve zdraví a radosti nejen naši oslavenci, ale vy všichni lidé dobré vůle. 
V tomto duchu připojujeme i na setkání promítnutou zdravici paní Boženky Jirků, ředitelky Nadace Chatry 77/Konto bariéry.

https://youtu.be/l1CEZiFpz1IFrantišek Batysta

předseda spolku Klub Aktiv, z.s.
František Batysta,
Klub Aktiv, z.s.,
04.03.2018