Dvě zážitkové přednášky

Příští týden nás čekají v našem Komunitním centru dvě zajímavé, zážitkové přednášky a protože si je nechceme nechat jen pro sebe, rádi se s pozváním na ně s Vámi o ně podělíme.

V pondělí 9. dubna nás čeká EURYTMIE a její léčebné účinky, tentokrát se zaměřením na ARTRÓZU. Většina z Vás se asi v tuto chvílí ptá, co že to je ta eurytmie. Ta je vykládána jako viditelná řeč nebo viditelný zpěv a je v podstatě určitým druhem pohybového umění. Často bývá eurytmie připodobňována k tanci
Hana Giteva, zakladatelka společnosti Eurythmea už u nás v KC o eurytmii  jednou přednášela a sklidilo to velký ohlas. Tentokrát se na naše přání zaměří na léčebné účinky eurytmie, obzvláště na artrózu.
Přijďte si protio v pondělí 9.dubna od 15 hod. zkusit cviky a pohyby, které Vám, nebo vašim blízkým, mohou ulevit od bolestí  a nepříjemností spojenými s artrózou.

Duhou akcí bude ve středa 11.dubna ”prožitkové setkání”, které pro nás připravila MUDr. Věra Kleplová
Paní doktorka Kleplová je dětská lékařka s dlouhou praxí a zakladatelka Pohybového studia a zároveň je zkušená lékařka s rehabilitační praxí. Je autorkou originální cvičební metody zvané Bodová. Její cvičební metody, které vyvinula, si vyzkoušíme na vlastní kůži a věřte - nemusíme se bát.
Pokud se rozhodnete dorazit přineste si s sebou  na cvičenínásledující pomůcky: lehký šátek, ruličku od toaletního papíru, dvě hluboké lžíce a malou PET lahev.

Prožitkové setkání s cvičením bude probíhat ve středu 11.dubna 2018 od 14 do 16 ho.

Komunitním centru Právě teď, najdete na adrese Bedřichovská 16, Praha 8 (přízemní budova aktuálně pod lešením stojící vedle fotbalového hřiště). Přednášky, stejně jako další program jsou bezplatné a není třeba se dopředu registrovat.
 
Více o našich přednáškách: https://kc-praveted.cz/prednasky-vychazky-atp/
,
KC Právě teď,
06.04.2018