ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Kabelkový veletrh i v Prachaticích

Senioři a seniorky, podpořte děti kabelkami, knížkami či bižuterií.

220 kabelek za Prachatice, hodně nebo málo? Uvidíme.

Co je KABELKOVÝ VELETRH? Jde o charitativní akci, která má pomoci dětem ze sociálně slabých rodin, dětem talentovaným, dětem se zdravotním postižením. Máte-li doma kabelky, které již nenosíte, nepotřebujete, přineste je na naše sběrné místo buď do SeniorPointu a nebo přímo na Městský úřad Prachatice, do kanceláře 116 – kontaktní osoba Hanka RH+). Všechny kabelky pak odevzdáme do Českých Budějovic, spojíme síly a uvidíme, kolika dětem, třeba právě s tou vaší kabelkou, jsme pomohli.

V minulých ročnících bylo nasbíráno tisíce kabelek, vybráno a podpořeno stovky dětí i z našeho regionu. Například: Maruška, těžce zdravotně postižená na vozíčku získala před několika lety tablet. Na tabletu pracuje, píše povídky, články dodnes. Nebo Lenka, zdravotně handicapovaná, která získala ze sbírky potřeby k malování a kreslení a také se této aktivitě věnuje dodnes. Maluje velké obrazy, malé kresbičky, jak doma tak v centru Chelčického domova sv. Linharta. /Práce vystavuje a organizace prodává a získává tak finanční prostředky na další podporu lidí se zdravotním postižením.
Tak co, probereme své skříně? A dáme dohromady 220 kabelek? Je to výzva, tak pojďme spolu do toho. Děkuji předem všem. Kdo nemůže zanést, dojdeme, dovezeme. Zavolejte: 724 188 864, napište: hana.rabenhauptova@mupt.cz
 
Hanka RH+ Rabenhauptová
 
 
Hana Rabenhauptová,
Klub SenSen Prachatice,
16.07.2020