ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Přehlídka: „Senioři mají talent“ a den tance

Tančí celé Prachatice.

Country tanec je pro prachatické seniory velkým koníčkem. Krásnými skladbami, vystoupením, zahájil taneční soubor seniorů Country klub SenSen také přehlídku seniorských souborů 28. 3. 2019 ve Společenském sále Národního domu v Prachaticích pod názvem Senioři mají talent. Na konci dubna se připojí k Mezinárodnímu dni tance na Velkém náměstí v Prachaticích.

Tanec patří k pohybovým, společenských aktivitám, které vedou ke sdílení, prožitkům, pohodě. Prachatičtí senioři pravidelně trénují každý týden, někdy i častěji před vystoupením. Přehlídka „Senioři mají talent“ se konala v Prachaticích, díky Městské organizaci Prachatice – Senioři ČR, již počtvrté. Hlavní podíl na celé organizaci měli opět manželé Hrůzovi. Od krásné výzdoby, pozvání a sestavení programu, až po moderování, a opět ukončení celé akce. Pan místostarosta města Miroslav Lorenc, který se společně se zastupitelem Zdeňkem Krejsou přehlídky zúčastnil, poděkoval za aktivity, které senioři dělají, nabízí a sdílí s ostatními.
 
V Prachaticích vystoupilo několik souborů ze sousedních Českých Budějovic, Cehnic, Plzně, ale i dalších míst a to nejen s tanci, ale i hrou na hudební nástroje, zpěvem, „divadelními vystoupeními“. Připravena byla výstava výrobků seniorů z Plzně. A na závěr nechyběly „děkovací koláče“, které již patří k tradici, při zakončení velkých seniorských akcích MO.
 
Děkujeme za krásné zážitky.
 
29. 4. 2019 Městská organizace Prachatice, Senioři ČR – Senior country taneční klub SenSen je vyzyvatelem Společné mezigenerační country choreografie na Velkém náměstí v Prachaticích v rámci Mezinárodního dne tance. Vyhraněný bude prostor před radnicí. Zahájení je v 10:00 hodin, ukončení v 10:45 hodin.
Přijďte se pobavit, zatancovat si.
 
Senior taneční country klub SenSen slaví v letošním roce 10 let od vzniku (5. 4.). Gratulujeme.Hana Rabenhauptová,
Klub SenSen Prachatice,
15.04.2019