ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Příběh, fotografie či obrázek pomoci

Zapojte se i vy do další soutěže.

Vyhlašujeme soutěž MOJE POMOC (potřebným), která má ukázat směr, cestu, život seniorů, k seniorům a se seniory, propojování dětí, mladých lidí, dospělých se seniory, i s těmi nejkřehčími seniory, osobami se zdravotním postižením!

Pro rok 2020 v rámci Týdne sociálních služeb 2020 (říjen) – Dobrovolnictví 2020 (prosinec) vyhlašujeme regionální soutěž v malování, psaní, kreslení i fotografování – na téma Moje pomoc (potřebným). Jak nás inspirovala APSS v ČR – jeli ve vašem okolí senior (babička, dědeček, osoba se zdravotním postižením), kterým v této době nějakým speciálním způsobem pomáháte a podporujete ho, napište nám svůj příběh, přidejte k němu např. obrázek nebo fotografii a pošlete na adresu: Hanka RH+ Rabenhauptová, Městský úřad Prachatice, Velké náměstí 3, 383 01 Prachatice nebo pošlete emailem: hana.rabenhauptova@mupt.cz, blíže na telefonu: 388 607 533, nebo 724 188 864.

Věk, ani formát není omezen. Posílat své práce mohou nejen děti ale i dospělí, kteří si pomoci dětí všimli, nebo senioři, osoby se zdravotním postižením, kteří pomoc dostali!
 
Za organizátory se těšíme na vaše práce – obrázky, fotografie, příběhy.
Pište, malujte, foťte, emailujte.
Hanka RH+ Rabenhauptová
 
 
Hana Rabenhauptová,
Klub SenSen Prachatice,
22.06.2020