Login

Fb

Tulipánový měsíc na podporu onkologicky nemocných

Prachatice se připojují už třetím rokem.

Za podpory města Prachatice Klub zdravotně postižených Prachatice se již potřetí (jde o 9. ročník) připojuje ke kampani Tulipánový měsíc, na podporu onkologicky nemocných.
 
V letošním roce si Klub zdravotně postižených připomene 40 let od jejího vzniku, a byli to právě rodiče onkologicky nemocných dětí, kteří stáli u zrodu organizace.
 
Tulipánový měsíc je má  přinést radost a naději těm, kdo se přímo či zprostředkovaně potýkají s onkologickým onemocněním a také i prostřednictvím nás nabídne informace. Chceme nemocné a jejich blízké podpořit vlastní aktivitou.
Klub zdravotně postižených vyhlašuje výzvu, která má tři roviny,.
 
Namalujte a zaneste nám nakreslený, vyrobený, vyfocený tulipán (nejhezčí tři v každé kategorii oceníme nejen diplomem). Každý účastník, pokud řádně napíše své jméno, příjmení, věk, a plnou adresu i s telefonem a popř. emailem (za děti rodiče) dostane cibulku tulipánu, aby si sám zasadil a také se z něj radoval. Jak zní motto Tulipánového měsíce Přivolejme jaro a hlavně naději …. žijeme zde spolu, žijeme i život s rakovinou, děláme radost. do 30. 3. 2021
Porotci soutěže: Václav Kuneš. Ladislav Přívozník, Ivana Jeřábková a Karel Rabenhaupt.
 
Těšíme se na vaše práce. Zasílejte emailem: hana.rabenhauptova@mupt.cz, nebo na Hana Rabenhauptová, Velké náměstí 3, Prachatice.
 
Hanka RH+
 
 
 
Hana Rabenhauptová,
Klub SenSen Prachatice,
3/16/2021