ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Workshop tvůrčího psaní a práce s webem je tady

Naučte se poutavě psát a publikovat svoje články na internetu. Pusťte se do toho třeba hned.

Vážení přátelé SenSenu,

vzhledem k epidemiologické situaci nebylo možné v letošním roce prezenčně uskutečnit plánované vzdělávací workshopy, proto jsme je pro vás přesunuli do on-line prostředí. S lektory René Nekudou a Jiřím Jingerem jsme natočili výuková videa, která máte ode dneška k dispozici společně s doprovodnými materiály.

Jedná se o workshop Tvůrčí psaní a Publikování na webu a sociálních sítích. Pro přehlednost jsme ho rozdělili do dvoiu videí.

Tvůrčí psaní s MgA. René Nekudou, lektorem a spisovatelem 

V tomto videu se naučíte, jak napsat poutavý článek, vybrat k němu zajímavý titulek, a tak třeba pozvat ostatní na vámi chystanou akci. René Nekuda pro vás navíc připravil pracovní sešit, který si můžete stáhnout a vytisknout - najdete ho ZDE. Doprovodnou prezentaci ke stažení najdete ZDE.

Nepřehlédněte také kreativní SOUTĚŽ na konci videa. Na vaše odpovědi se těšíme do 10. prosince!

Publikování na webu a sociálních sítích s Jiřím Jingerem, IT specialistou Sprinx Systems, a.s.

V tomto videu se dozvíte, jak publikovat svoje texty na webu SenSen.cz, webu Národní kronika (www.narodnikronika.cz) a na sociální síti Facebook, kde najdete i Senzační seniory. Jednoduchý manuál k publikování na webu SenSen.cz si můžete stáhnout ZDE.Workshopy jsou dostupné také na platformě Slideslive ZDE.

V případě jakýchkoliv dotazů nám neváhejte napsat na info@sensen.cz. Děkujeme za pozornost a přejeme hodně kreativity. 

Redakce SenSen (LN),
23.01.2021